Newsletter

otrzymuj najnowsze informacje

Wyrażam zgodę na otrzymywanie
informacji drogą elektroniczną

Kontakt

Boxmet Medical Sp. z o.o.
Piskorzów 51, 58-250 Pieszyce
Poland
(+48 74) 836 91 14
medyczny@boxmet.com.pl

Podsumowanie sezonu 2016/2017 [PWR Racing Team]

Podsumowanie sezonu 2016/2017 [PWR Racing Team], którego sponsorem jest Grupa Boxmet.

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy trwający 341 dni projekt bolidu RT08. Tego lata spełniliśmy nasze marzenia i czterokrotnie wbiegliśmy na scenę. Godziny pracy przełożyły się na 8. miejsce w rankingu światowym zawodów Formula Student wśród 540 zespołów z silnikiem spalinowym. Jako pierwszy polski zespół tryumfowaliśmy również w klasyfikacji generalnej zawodów Formula SAE Italy. Wykonaliśmy w 100% plan na ten sezon i już przygotowujemy się do kolejnego.

Nie sposób wyrazić naszej wdzięczności wobec Państwa za pomoc, wsparcie, dobre słowo i obecność w najważniejszych dla nas chwilach w tym sezonie.

Ten rok pokazał nam, że idziemy dobrą drogą, że często bezpieczeństwo jest ważniejsze niż wyniki, a chęć osiągania sukcesów zawsze powinna iść w parze z chłodną oceną sytuacji, możliwości i analizą konsekwencji. Wczoraj wybraliśmy nowych liderów naszego zespołu, ludzi pełnych pasji, którzy jeszcze nie raz poprowadzą zespół do zwycięstwa. Teraz czas na zasłużony odpoczynek.

Już niebawem rozpoczniemy nowy projekt bolidu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w przyszłym sezonie przełoży się na jeszcze lepsze wyniki dla naszego zespołu, Państwu da mnóstwo satysfakcji i okazji do promocji naszych wspólnych działań w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Tutaj znajdą Państwo zdjęcia z zawodów, w których braliśmy udział w tym roku.

Zachęcam również do śledzenia naszego profilu na Facebook’u i Instagramie

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
Pozdrawiam,
Magdalena Klimek
PWR Racing Team

Copyright © Boxmet-medical, wszelkie prawa zastrzeżone

web design: www.corsario.pl