Naszą misją jest projektowanie, produkowanie i dostarczanie na rynek wyłącznie najwyższej jakości rozwiązań i produktów związanych z bezpieczeństwem człowieka w pracy i środowisku życia.

O nas

LUDZIE TO SIŁA!

Siłą BOXMET MEDICAL Sp. z o.o. są ludzie.

Młoda, wyspecjalizowana kadra tworzy zespół, który razem pracuje i wygrywa. W ten sposób ludzie tworzą produkty dla ludzi - dla Was, dla Nas, dla Siebie.

Jesteśmy przedsiębiorstwem nowoczesnym pod względem organizacyjnym i technologicznym. Stale podnosimy swoje kompetencje i poszerzamy wiedzę, aby otoczenie pracy i życia naszych klientów stało się bardziej bezpieczne. Dążymy do doskonałości operacyjnej koncentrując się na obszarach naszych kluczowych kompetencji - projektowaniu, produkowaniu i dystrybucji najwyższej jakości zestawów pierwszej pomocy i sprzętu ratownictwa medycznego oraz ściśle kontrolując procesy produkcji i logistyki.

Wartości, którymi kierujemy się w codziennej działalności to:
 
BEZPIECZEŃSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA POPRZEZ PREWENCJĘ Poprzez profilaktykę, prewencję wypadkową oraz wspieranie edukacji z zakresu bezpieczeństwa działamy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy i życia człowieka.

DLA CIEBIE JESTEŚMY NOWATORSCY Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku opracowujemy i produkujemy w pełni profesjonalne i nowatorskie rozwiązania, projektowane na podstawie najlepszych światowych rozwiązań, spełniające polskie i europejskie wymagania prawne.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DOPASOWANA DO POTRZEB Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości zestawy pierwszej pomocy, sprzęt ratownictwa medycznego oraz elementy wyposażenie gabinetów lekarskich. Nasze wyposażenie jest zróżnicowane w zależności od wielkości zakładu pracy, rodzaju prowadzonej działalności i związanych z nią zagrożeń. Nasza oferta obejmuje także wyposażenie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa imprez masowych i inne zabezpieczenia. Jesteśmy laureatem ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa.