Drobny sprzęt medyczny

Drobny sprzęt medyczny

Boxmet Medical oferuje profesjonalny drobny sprzęt medyczny. Laryngoskopy, resuscytatory, kapnografy i inne urządzenia służą do monitorowania stanu i wspomagania zdrowia oraz ratowania życia pacjenta. Dostępne produkty są przeznaczone przede wszystkim dla personelu medycznego i służb ratunkowych. Wykonanie z wysokogatunkowych materiałów i komponentów gwarantuje doskonałą jakość, skuteczność działania i bezpieczeństwo użytkowania akcesoriów i urządzeń.

Więcej

Wszystkie produkty spełniają obowiązkowe normy i wymogi prawne oraz posiadają konieczne certyfikaty i atesty. Stanowią nieodłączny element karetek, jednostek Pogotowia Ratunkowego, oddziałów śródoperacyjnych, przychodni zdrowia oraz innych placówek medycznych. Są niezbędnym wyposażeniem Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, specjalistycznych grup ratowniczych i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niektóre z drobnych sprzętów i akcesoriów przydają się też w Policji, Straży Pożarnej czy Służbach Specjalnych.

Oferta Boxmet Medical to szeroki wybór specjalistycznych akcesoriów i urządzeń, takich jak resuscytatory, laryngoskopy, ozonatory, kapnografy czy grzewcze śpiwory pediatryczne. Asortyment uzupełniają szyny palcowe, szyny typu Kramera, unieruchomienia do wkłuć, igły doszpikowe dziecięce i dla dorosłych, opatrunki hemostatyczne oraz inne produkty pomagające w ratowaniu życia i zdrowia pacjentów.

Profesjonalne resuscytatory medyczne

W naszym sklepie znajdziesz bogatą gamę akcesoriów i drobnychsprzętówmedycznych. Wśród nich znajdują się ręczne resuscytatory. To niezbędne wyposażenie ratownika czy lekarza pogotowia ratującego życie. Zostały wykonane z wytrzymałego silikonu i nie zawierają lateksu. Resuscytatory przeznaczone do sztucznego oddychania i resuscytacji sercowo-płucnej mogą być używane wielokrotnie, po wcześniejszej sterylizacji w autoklawie. Są rozkładane na części. Poszczególne elementy są łatwe w dezynfekcji i sterylizacji, a w razie potrzeby można je wymienić na nowe.

Resuscytatory nadają się do wentylacji osób dorosłych, dzieci i noworodków. Są wyposażone w zastawki uniemożliwiające cofanie się powietrza do wnętrza worka. Resuscytatorymedyczne są dostępne w kompletnych zestawach obejmujących m.in. maskę, worek resuscytacyjny, przewód tlenowy i rezerwuar tlenu, który zwiększa jego stężenie prawie do 100%. Zgodnie z wymogami są przezroczyste.

Laryngoskopy medyczne

Nasza oferta obejmuje również laryngoskopy. Ten drobny sprzęt umożliwia sprawną i skuteczną diagnostykę krtani i okolicznych struktur oraz intubację dotchawiczną. W sprzedaży mamy laryngoskopy Sololite z oświetleniem standardowym i kompletem łyżek Miller lub Macintosh oraz wersję z oświetleniem światłowodowym Lunalite. Nasz asortyment uzupełniają niezbędne akcesoria, takie jak jednorazowe, mikrobiologicznie czyste łyżki do laryngoskopów światłowodowych, dostępne w kilku wariantach.

Ozonatory przenośne

Boxmet Medical oferuje ozonatory biurkowe i przenośne. Te niewielkie, ale bardzo wydajne i efektywne urządzenia umożliwiają codzienną dezynfekcję małych pomieszczeń o powierzchni do około 30 m2. Sprzęt usuwa do 99,9% bakterii i wirusów we wnętrzach. Mała waga i kompaktowe wymiary sprawiają, że ozonator jest łatwy w przenoszeniu, a ustawiony na biurku czy półce nie zajmuje dużo miejsca.

Kapnografy medyczne

W ofercie naszego sklepu znajdują się kapnografy medyczne. Ten drobny sprzęt służy do stałego monitorowania końcowo wydechowego stężenia dwutlenku węgla (EtCO2), kapnogramu częstotliwości oddechu (RR) u osób dorosłych, niemowląt i starszych dzieci. Profesjonalne urządzenie znakomicie sprawdza się na oddziałach śródoperacyjnych i ratunkowych, w punktach kontroli pacjentów niezaintubowanych i zaintubowanych, jak również w czasie przewożenia pacjenta. Jest lekkie, odporne na zachlapanie oraz gotowe do pracy w ciągu zaledwie kilku sekund od uruchomienia.

Śpiwory pediatryczne aktywnie grzewcze

Wychłodzenie bardzo szybko prowadzi do spadku temperatury ciała dziecka. W sytuacjach kryzysowych, np. w wypadkach komunikacyjnych albo przy ewakuacji pożarowej, przydadzą się specjalistyczne śpiwory pediatryczne aktywnie grzewcze. To drobne, lekkie akcesoria o wszechstronnym zastosowaniu. Zapewniają właściwy komfort termiczny noworodkom, niemowlętom i starszym dzieciom. Są odporne na czynniki środowiskowe i zewnętrzne. Dzięki bocznym rzepom umożliwiają dopasowanie śpiwora do ciała dziecka i jego szczelne okrycie.