Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot

Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_0.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_0.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_1.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_2.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_3.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_4.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_5.jpg
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 366_6.jpg

Produkty szkoleniowe Luna TrueClot® do kontroli krwotoku zapewniają bezprecedensowy i tani realizm na wszystkich poziomach szkolenia w zakresie kontroli krwawienia. Produkty TrueClot były lub mogą być używane w scenariuszach aktywnych strzelców, podstawowych i zaawansowanych kursach ratownictwa medycznego (EMT) i ratownictwa medycznego, Stop the Bleed and Bleeding Control (B-Con), Tactical Combat Casualty Care (TCCC i C4), Tactical Medicine (TACMED), taktyczna opieka w nagłych wypadkach (TECC), taktyczna opieka w nagłych wypadkach w zakresie egzekwowania prawa i pierwszej pomocy (LEFR-TCC), samopomoc/pomoc dla kolegi (SABA), podtrzymywanie życia przedszpitalnego (PHTLS) oraz inne standardowe lub dostosowane do potrzeb kursy szkoleniowe.

 

TrueClot zapewnia rozszerzone, praktyczne zasoby stanowisk do ćwiczeń, w tym proste, ekonomiczne, łatwe w użyciu, przystępne cenowo i trwałe trenażery do opatrywania ran, najbardziej realistyczne dostępne imitujące dynamiczne krzepnięcie krwi oraz realistyczne wersje treningowe dostępnej na rynku gazy hemostatycznej.

Ten produkt jest dostępny w naszym SKLEPIE  www.taktycznymedial.pl

Trenażery do zadań opatrunkowych TrueClot® firmy Luna to doskonały sposób na realistyczne, niedrogie i powtarzalne szkolenie w zakresie opatrywania ran i korzystania z zaawansowanych gaz hemostatycznych. Trenażery mają bardzo realistyczną anatomię zewnętrzną i łożyska rany z ukrytymi punktami krwawienia. Dostępne są dwa różne łożyska rany: rana szarpana lub kłuta oraz rana postrzałowa dużego kalibru (GSW). GSW zawiera kostny punkt orientacyjny, który umożliwia instrukcję „pakowania do kości”.

Trenażery są wykonane z wytrzymałego silikonu, nie wymagają baterii ani zewnętrznego zasilania, nie mają ruchomych części i mogą być używane wielokrotnie podczas tysięcy ćwiczeń związanych z pakowaniem ran. Wzmocnione mocowanie wężyka zapobiega wyciąganiu wężyka. Zawór jednokierunkowy zapewnia, że ​​płyn do sztuczna krew TrueClot® nie cofa się do 1-litrowej butelki do wyciskania podczas użytkowania. Sztuczna krew TrueClot® z łatwością zmyje się z trenażera wodą, nawet jeśli imitacja krwi wyschnie.

Wszystkie trenażery do opatrunków rany TrueClot® są dostarczane z opakowaniem koncentratu imitującego krew TrueClot® i 5 opakowaniami treningowej gazy hemostatycznej TrueClot®.