Apteczki pierwszej pomocy HACCP dla przemysłu spożywczego

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz wyroby medyczne, które mogą być stosowane w wielu branżach. Apteczka pierwszej pomocy HACCP dostępna jest w opcjach odpowiadających wymaganiom różnych środowisk. W zależności od wyboru, zestawy mogą być skompletowane do użytku między innymi w przemyśle spożywczym. Oferowane produkty są zgodne z normami, a ich skład jest dostosowany do przewidywalnych potrzeb i zagrożeń w miejscach pracy. Każdy zestaw zawiera elementy, takie jak plastry detekcyjne, rękawiczki nitrylowe, maska do sztucznego oddychania oraz płyny do dezynfekcji.

Więcej

W jaki sposób są wykonane apteczki HACCP? 

Zestawy zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby umożliwiały szybką reakcję. Dostępne w asortymencie apteczki HACCP mogą być zawieszone na ścianie, umieszczone na półce czy innej, łatwo dostępnej powierzchni. W ten sposób mogą być przechowywane w miejscach, które są dobrze widoczne. Dzięki temu produkty do pierwszej pomocy mogą być szybko odnalezione w nagłej potrzebie.

Specyfika apteczek do pierwszej pomocy HACCP 

Zestawy zawierają różne komponenty w zależności od tego, który rodzaj zostanie wybrany. Niektóre elementy wyposażenia są możliwe do identyfikacji i wyeliminowania w przypadku przypadkowego kontaktu z żywnością. Plastry w kolorze niebieskim, które są łatwo wykrywalne przez detektory metalu, oraz niebieskie rękawiczki nitrylowe, to standardowe części tych zestawów. Co więcej, w środku apteczek do pierwszej pomocy HACCP umieszczone zostały opatrunki hydrożelowe i koc ratunkowy w kolorze srebrno-złotym oraz płyny do dezynfekcji, takie jak Skinman Soft o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym.

Dla jakich branż przeznaczone są apteczki HACCP? 

Przedsiębiorstwa różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale również rodzajem wykonywanej działalności, co wpływa na różnorodność potrzeb związanych z pierwszą pomocą. W naszej ofercie znajdziesz zestawy w kilku wariantach, które obejmują produkty takie jak apteczka HACCP typu A, B, C, dostosowane do konkretnych zastosowań i możliwego ryzyka. Dostępne są opcje do samodzielnego uzupełnienia lub z gotowym wyposażeniem.

Polskie produkty medyczne 

Nasze apteczki do pierwszej pomocy HACCP są wyrobami medycznymi, które pochodzą od polskich producentów.. Z tego względu należy używać ich wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. W przypadku pytań dotyczących specyfikacji lub wymogów prawnych, dokumenty każdego produktu są dostępne i mogą być przedstawiona na żądanie. Niektóre z nich zostały umieszczone w kategorii produktowej w formie pliku PDF.

Apteczki HACCP - 295_2.jpg
Nowość