Apteczka metalowa: z wyposażeniem , bez wyposażenia, duża, wisząca

Produkty tego typu wykonane są z tłoczonej blachy stalowej, która jest odporna na korozję dzięki powłoce z cynku elektrolitycznego. Użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy wersją z blachy nierdzewnej lub kwasoodpornej, zależnie od wymagań środowiska, w którym duża, wisząca apteczka metalowa będzie stosowana. Są dostępne w standardowym białym kolorze RAL 9016, z opcją personalizacji kolorystycznej według palety. Drzwi można zamówić w wersji pełnej lub z oknem, co ułatwia wgląd do wyposażenia bez konieczności otwierania. Zamek, którym wyposażone są drzwi, może być typu BOSCH lub patentowego, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych materiałów pierwszej pomocy.

Więcej

Ta duża, metalowa apteczka wisząca dostępna jest w naszym sklepie internetowym zarówno z wyposażeniem, jak i bez – użytkownik może ją skompletować, dostosowując zawartość do obowiązujących przepisów BHP w określonym zakładzie pracy.

Apteczka metalowa A300 

To najmniejszy wariant dostępny w naszym sklepie. Jego wymiary wynoszą dokładnie 300 x 240 x 110 milimetrów. Sprawdzi się w niewielkich zakładach pracy. Ta apteczka metalowa z wyposażeniem lub bez może być zamontowana za pomocą wkrętów i wiertarki lub mocnej taśmy klejącej. Jednak niezależnie od tego, w jaki sposób zostanie umieszczona ścianie, wisząca konstrukcja musi być dobrze widoczna, żeby każdy mógł odnaleźć ją w sytuacji kryzysowej.

Apteczka metalowa A400 

To model o wymiarach 400 x 240 x 110 milimetrów. Oferuje więcej miejsca na artykuły pierwszej pomocy, które mogą być potrzebne w miejscach publicznych, biurach czy przestrzeniach przemysłowych. Taka duża apteczka metalowa może być stosowane w środowiskach, gdzie jest większa liczba osób. Wyposażenie ma jedno konkretne, wiszące miejsce, do którego dostęp ma każdy z pracowników. Podobnie jak w modelu A300, kolor można dostosować do indywidualnych potrzeb. Wyposażenie skrzynki jest dowolne – może być wypełniona wybranymi materiałami lub pozostawiona pusta do samodzielnego zaopatrzenia.

Apteczka metalowa A500 

To największy z oferowanych wariantów - 500 x 330 x 130 milimetrów. Apteczka metalowa A500 została zaprojektowana do miejsc pracy, w których wymagane jest duże wyposażenie, składające się na przykład z opatrunków, środków do dezynfekcji oraz narzędzi takich jak nożyczki i maseczki. Konstrukcja jest wisząca. Jak poprzedzenie dwa mniejsze modele, jest wykonana z blachy stalowej, która jest również powlekana cynkiem i malowana proszkowo. Może zostać nabyta wraz z zawartością lub bez niej. Drzwi dostępne w wersji pełnej lub z niewielkim okienkiem, które pozwala na sprawdzenie stanu produktów do pomocy medycznej.

Wybór zamków w apteczkach wiszących 

Każdy z modeli apteczek metalowych wiszących – A300, A400 i A500 – jest dostępny z różnymi opcjami zamków. Użytkownicy mogą wybrać wyrób marki BOSCH lub opcję patentową. Każdy z nich znajduje zastosowanie w różnych środowiskach pracy i pozwala na zabezpieczenie wyrobów medycznych do pierwszej pomocy przed przypadkowym otwarciem lub dostępem osób nieupoważnionych.

Apteczki wiszące — wyrób medyczny 

Wszystkie produkty prezentowane w tej kategorii naszego sklepu muszą być stosowane zgodnie z zaleceniami i instrukcją producenta. Każda apteczka metalowa (bez wyposażenia lub z nim) jest wyrobem medycznym. Z tego względu należy uważnie zapoznać się z informacjami dotyczącymi użytkowania oraz montażu, żeby wiszące konstrukcje mogły spełniać swoją funkcję i stanowić obowiązkowy element zakładu pracy, zgodnie z przepisami prawa państwowego, europejskiego oraz światowego.