Opatrunki hydrożelowe na oparzenia Water Jel do oparzeń I, II i III stopnia

W tej kategorii naszego sklepu umieszczone zostały środki medyczne przeznaczone do konkretnych urazów. Opatrunki hydrożelowe Water Jel mogą być bezpośrednio aplikowane na oparzenia. Składają się z żelu na bazie wodnej, który zapewnia efekt chłodzenia. Produkty te mogą zawierać dodatkowo substancje takie jak kwas hialuronowy. Są zbudowane w taki sposób, żeby nie przywierały do rany i mogły być często wymieniane.

Więcej

Opatrunki na oparzenia — asortyment 

W ofercie znajdują się produkty dostosowane do specyfiki pracy różnych grup użytkowników, w tym karetek pogotowia i pracowników przemysłowych. Środki medyczne, takie jak opatrunek hydrożelowy Water Jel, mogą być zakupione w pojedynczych sztukach lub w większych zestawach, które zwierają kilka artykułów na oparzenia w różnych rozmiarach. W zależności o wyboru, cena danego wyrobu może się różnić ze względu na ilość komponentów, ich wielkość lub zastosowanie.

Bezpieczeństwo i przeznaczenie opatrunków hydrożelowych 

Wszystkie prezentowane produkty są wyrobami medycznymi. Należy je stosować zgodnie z przeznaczeniem, dokładnie przestrzegając zaleceń producenta. Nieprawidłowe użycie może nie tylko zmniejszyć efektywność produktu, ale również narażać zdrowie użytkownika. Ważne jest, aby przed użyciem dokładnie zapoznać się z instrukcją i wykorzystywać produkty takie jak hydrożelowy opatrunek na oparzenia Water Jel na podstawie dokładnej wiedzę o ich zastosowaniu.

Specyfika i przeznaczenie zestawów 

Każdy zestaw jest skonstruowany z myślą o konkretnym zastosowaniu i środowisku pracy. Zestawy przeznaczone dla przemysłu i karetek zawierają opatrunki o kilku różnych wielkościach. W ten sposób mogą być stosowane w przypadku niewielkich i rozległych obrażeń w warunkach kontrolowanych lub terenowych. Jeśli nie jesteś pewien, jakie produkty na oparzenia Water Jel mogą znaleźć się w Twojej apteczce w miejscu pracy, sprawdź, jakie normy DIN muszą spełniać.

Opatrunki na oparzenia – dodatkowe wyposażenie 

W asortymencie znajdują się też akcesoria takie jak nożyczki, które są niezbędne do przycinania produktów takich jak opatrunek Water Jel, a także koce hydrożelowe, które mogą być używane do schładzania większych obszarów oparzeń. Niektóre produkty, jak żele są dostępne w butelkach lub saszetkach. Tego typu środki medyczne są odpowiednie do użycia w warunkach domowych, jak i profesjonalnych, i mają na celu wspieranie pierwszej pomocy.

Wyroby medyczne dla służb ratunkowych – opatrunki na oparzenia 

Dostępne produkty, takie jak koce schładzające, są specjalnie przystosowane do użytku przez służby ratownicze, w tym karetki pogotowia i jednostki straży pożarnej. Koce te mogą być zapakowane w kanistry. Produkty te znajdują również zastosowanie w jednostkach wojskowych. Opatrunek hydrożelowy na oparzenia Water Jel jest dostępny w osobnych saszetkach. Żele natomiast — w butelkach i mniejszych opakowaniach.

Przed zakupem zapoznaj się z informacjami dostępnymi w kategoriach produktowych, a przed zastosowaniem – z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu producenta.