Straż pożarna

Plecaki i zestawy ratownicze R1 dla PSP i OSP 

Nasza oferta sprzętu to wysokiej jakości plecaki i zestawy ratownicze będące niezawodnym wsparciem w sytuacjach awaryjnych. Plecak ratowniczy R1 to przydatne wyposażenie dla jednostek PSP, OSP w KSRG niosących pomoc medyczną na poziomie zaawansowanym. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, plecak ratowniczy R1 gwarantuje dużą pojemność oraz wiele praktycznych rozwiązań organizacyjnych. Taka apteczka dla straży bez problemu pomieści zestaw do tlenoterapii ,maski do resuscytacji, opatrunki, materiały medyczne i inne niezbędne wyposażenie.
Firma Boxmet Medical jest producentem zestawu R1 - od lat dostarczamy sprawdzone i skuteczne rozwiązania. 

Sprzęt spełnia standardy dotacji na realizacje zadania publicznego :
 Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego" w roku 2024

Więcej

Wielokomorowe przegródki, kieszenie z plakietkami i mocowane na rzep przezroczyste saszetki umożliwiają dostosowanie wnętrza plecaka do indywidualnych potrzeb i wymagań ratownika medycznego. System modułowy apteczki dla straży gwarantuje łatwy i szybki dostęp do niezbędnego sprzętu w sytuacjach awaryjnych.

Plecak ratowniczy jest wykonany z wytrzymałego, powlekanego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału PLANWIL, który zapewnia niezawodną ochronę oraz jest łatwy w dezynfekcji i czyszczeniu. Ergonomiczne, wzmocnione szelki oraz panel tylny pomagają w optymalnym rozłożeniu obciążenia na plecach i minimalizują uczucie dyskomfortu nawet podczas długiego noszenia.

Zestaw Ratownictwa Medycznego PSP R1

Dostępny w ofercie Boxmet Medical zestaw PPOŻ PSP R1 dla ratownictwa medycznego został opracowany we współpracy z Państwową Strażą Pożarną. Jest to kompletny i niezawodny pakiet sprzętu ratowniczego, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw ratowniczy PSP R1 został zaprojektowany tak, aby zapewnić pełne wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach ratunkowych. Zawiera wiele elementów profesjonalnego sprzętu medycznego, narzędzia oraz materiały zgodne z wytycznymi Komendy Głównej PSP.

W skład pakietu zestawu ratownictwa medycznego i PSP R1 wchodzi między innymi:

  • Zestaw do telnoterapii i resuscytacji

  • szeroki wybór różnego rodzaju opatrunków,

  • specjalistyczne noże medyczne do przecinania materiałów,

  • maski i okulary ochronne dla ratownika umożliwiające bezpieczne prowadzenie sztucznego oddychania,

  • folie termiczne, które zapewniają izolację termiczną i ochronę przed wychłodzeniem.

Zestaw Ratunkowy PSP R1 jest kompletny, starannie dobrany i gotowy do natychmiastowego użycia przez strażaków. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać różne warianty – wytrzymały plecak lub poręczną torbę z PLANWILU. Oba rozwiązania gwarantują praktyczne rozmieszczenie wyposażenia i łatwy dostęp do niego. Ergonomiczne uchwyty i wygodny pas biodrowy umożliwiają transport zestawu PPOŻ w dowolny sposób – w ręku (poziomo lub pionowo), na plecach, ramieniu czy klatce piersiowej.

Strażackie zestawy ratownicze R1 są skomponowane w taki sposób, aby sprostać wszelkim wymaganiom. Każdy zestaw ratunkowy zawiera odpowiednio dobrany sprzęt PPOŻ, który pozwala na błyskawiczną i efektywną reakcję podczas groźnych wypadków, katastrof lub sytuacji zagrożenia życia. Bez względu na skalę i charakter zdarzenia, nasze pakiety apteczek są nieocenionym wsparciem dla jednostek medycznych ratujących życie.

Apteczka – obowiązkowe wyposażenie każdego ratownika

W naszej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości apteczki dla straży pożarnej, zgodne z najnowszymi przepisami i standardami. Zawierają szeroki wybór środków ratunkowych – opatrunki, bandaże, nożyczki, kompresy, plastry czy rękawiczki jednorazowe, niezbędne do udzielania pierwszej pomocy.

Apteczka dla straży została wykonana z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Wygodne rączki lub paski na ramię ułatwiają jej przenoszenie i transport w terenie. Organizację sprzętu PPOŻ i szybki dostęp zapewniają wygodne przegródki apteczek, elastyczne taśmy mocujące oraz liczne kieszenie.

Specjalistyczny sprzęt dla jednostek ochrony przeciwpożarowej

W Boxmet Medical znajdziesz także m.in. gaśnice, węże strażackie, ubrania i kombinezony ochronne czy narzędzia, które pomagają w ewakuacji poszkodowanych z pojazdów i budynków. Nasz sprzęt PPOŻ dla straży spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu skuteczności oraz ochrony ratowników podczas działań w groźnych sytuacjach pożarowych.

Jeśli szukasz niezawodnego i profesjonalnego sprzętu PPOŻ medycznego w formie przenośnych apteczek – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.