Targi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami!

W dniach 26-29 czerwca 2012r. uczestniczyliśmy w Gdańskich Targach Balt Military Expo i Rescue Expo.
Była to idealna okazja do zaprezentowania szerokiego asortymentu sprzętu ratowniczego dla wojska, służb bezpieczeństwa, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Zaprezentowaliśmy nowości sprzętowe, takie jak LIFE STAT – urządzenie do mechanicznej kompresji i wentylacji poszkodowanego, nowe wzory apteczek samochodowych – także dla wojska, czy rozbudowane zestawy ratownicze – dla służb bezpieczeństwa.
Targi swoją obecnością zaszczycił Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak oraz delegacje zagraniczne attache wojskowych.
Organizator przygotował dla gości i wystawców wiele atrakcji – rozbudowane, dynamiczne pokazy ratownicze elitarnych jednostek – FORMOZA, GROM, oraz przeprowadzone z zaangażowaniem wielu służb ratowniczych pokazy na morzu – z udziałem śmigłowców BLACK HAWK w polskiej wersji i ratowniczego śmigłowca ANAKONDA. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Morskiego Oddziału Straży Granicznej.
Targom towarzyszyły liczne konferencje i seminaria naukowe, m.in. NATCOM i ALERT.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom którzy odwiedzili stoisko Boxmet Medical i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmów z pokazów ratowniczych w Gdyni.

Targi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_0.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_1.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_2.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_3.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_4.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_5.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_6.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_7.jpgTargi Balt Military Expo i Rescue Expo - już za nami! - 27_8.jpg