Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot

Trenażery do zadań opatrunkowych TrueClot® firmy Luna to doskonały sposób na realistyczne, niedrogie i powtarzalne szkolenie w zakresie opatrywania ran i korzystania z zaawansowanych gaz hemostatycznych. Trenażery mają bardzo realistyczną anatomię zewnętrzną i łożyska rany z ukrytymi punktami krwawienia. Dostępne są dwa różne łożyska rany: rana szarpana lub kłuta oraz rana postrzałowa dużego kalibru (GSW). GSW zawiera kostny punkt orientacyjny, który umożliwia instrukcję „pakowania do kości”.

Trenażery są wykonane z wytrzymałego silikonu, nie wymagają baterii ani zewnętrznego zasilania, nie mają ruchomych części i mogą być używane wielokrotnie podczas tysięcy ćwiczeń związanych z pakowaniem ran. Wzmocnione mocowanie wężyka zapobiega wyciąganiu wężyka. Zawór jednokierunkowy zapewnia, że ​​płyn do sztuczna krew TrueClot® nie cofa się do 1-litrowej butelki do wyciskania podczas użytkowania. Sztuczna krew TrueClot® z łatwością zmyje się z trenażera wodą, nawet jeśli imitacja krwi wyschnie.

Wszystkie trenażery do opatrunków rany TrueClot® są dostarczane z opakowaniem koncentratu imitującego krew TrueClot® i 5 opakowaniami treningowej gazy hemostatycznej TrueClot®.

Dostepne modele: 

  •  Trenażer do tamowania krwotiku- rany ciete /kłute
  • Trenażer do tamowania krwotoku - rany postrzałowe 
  • Trenazer zakładania stazy 
  • trenażer pakowania, kompresji rany i zakładania stazy 
  • trenażer pakowania pachwinowego 
  • Bazowy trenażer pakowania rany 
Trenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_0.jpgTrenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_1.jpgTrenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_2.jpgTrenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_3.jpgTrenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_4.jpgTrenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_5.jpgTrenażery do nauki tamowania krwotoku TrueClot - 96_6.jpg