Sprzęt szkoleniowy

Sprzęt szkoleniowy pierwsza pomoc

Wiemy, jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy – to często kwestia ocalenia lub śmierci. Znajomość ludzkiej anatomii i zachowań, a także zdobycie minimalnego doświadczenia może uratować życie w sytuacji zagrożenia albo podtrzymać je do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Warto, a nawet trzeba znać absolutne podstawy ratowania życia i kluczowe zabiegi pielęgnacyjne potrzebne w razie nieszczęśliwych wypadków.

Więcej

Dlatego oferujemy profesjonalny sprzęt do nauki pierwszej pomocy. Szkoleniowe defibrylatory, fantomy medyczne do resuscytacji oraz inne pomoce dydaktyczne to najlepszy sposób na poznanie zasad ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Proponujemy akcesoria i urządzenia, które przydadzą się podczas kursów i szkoleń na uczelniach o profilu medycznym, ale i w każdym innym miejscu, gdzie poznaje się zagadnienia z zakresu resuscytacji. Dostępne wyposażenie jest niezastąpione dla firm organizujących kursy w szkołach, instytucjach czy firmach prywatnych.

Każdy fantom do pierwszej pomocy i pozostały sprzęt szkoleniowy dostępny w sklepie Boxmet Medical to certyfikowany produkt najwyższej jakości, gwarantujący trwałość oraz skuteczność działań. Nasze akcesoria są wykorzystywane w wielu renomowanych placówkach medycznych i firmach szkolących z pierwszej pomocy.

Profesjonalne fantomy medyczne szkoleniowe

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do jednostek szkoleniowych i medycznych, służb porządkowych, a także osób prywatnych. W asortymencie znajdziesz zarówno fantom do resuscytacji w formie popiersia, jak i modele całych postaci ludzkich. Proponujemy też specjalny sprzęt w fromie zminimalizowanego manekina do ćwiczenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na fantom medyczny osoby dorosłej, dziecka lub niemowlęcia.

Oferujemy ponadto wersje intubacyjne i pielęgniarskie, a także specjalne trenażery do nauki tamowania krwotoku, kamizelki do ćwiczenia chwytu odkrztuszającego oraz kompleksowe zestawy do pozoracji ran. Każdy fantom szkoleniowy i innego typu sprzęt medyczny do nauki pierwszej pomocy, RKO czy opatrywania ran to bardzo realistyczne wizualnie i w dotyku akcesorium, co przekłada się na wyższą efektywność zdobywania wiedzy.

Manekiny szkoleniowe doskonale odzwierciedlają anatomię człowieka. Fantom do resuscytacji posiada punkty orientacyjne na torsie, dzięki czemu łatwiej odnaleźć na nim miejsca kompresji bądź użycia elektrod od defibrylatora. To wszechstronny sprzęt, umożliwiający nie tylko ćwiczenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ale też zastosowania AED czy usuwania ciał obcych z dróg oddechowych.

Wybierając profesjonalny sprzęt szkoleniowy typu pierwsza pomoc, zyskujesz pewność, że nauka będzie wieloetapowa, zróżnicowana i przede wszystkim skuteczna. Nasz asortyment obejmuje ponadto specjalistyczne panele do manekinów treningowych, które pomagają na bieżąco, w trakcie ćwiczeń, monitorować i analizować własne działania, aby w razie potrzeby poprawiać ich parametry i zminimalizować możliwość popełnienia błędu w przyszłości.